Celta Vigolu Emre Mor Sakatlandı!

Celta Vigolu Emre Mor Sakatlandı!

Geçtiğimiz sezon iki takım değiştirdikten sonra ilk takımına geri dönem Celta Vigolu Emre Mor Sakatlandı. Genç yeteneğin sakatlığının sebebinin ise sağ bacak kaslarına aşırı yüklenmeden dolayı olduğu ifade ediliyor. Öte yandan takımın Teknik Direktörü Olan Oscar Garcia Valora Mor için oldukça olumlu konuştu!

Önümüzdeki maçlarda 90m dakika boyunca bu şekilde mücadele ederse; Emre Mor kalır mı? Gider mi? Diye bir tartışma olmaz, diyen teknik direktör; Emre için olumlu görüş bildirdi. Takımıyla çıktığı ilk maçta gol atan ancak gol atmasıyla birlikte sakatlanan Emre Mor için Celta takımından bir açıklama geldi.

Celta Vigolu Emre Mor Umut Verdi

Kulübüyle uzunca süreden beri çıktığı ilk maçta umut veren Emre Mor bu maçta sakatlandı. Sakatlığının nedeninin sağ bacağındaki kaslara aşırı bir yüklemenin olduğu ifade edilirken; Celta Vigo teknik direktörünün Emre için olumlu bir geri dönüş yaptığı da ifade edildi!

Geçen sezon önce Galatasaray, ardından Olympiakos takımlarında oynayan Emre Mor, bu sezon kendi takımına geri döndü. Celta Vigo ile çıktığı ilk maçta sakatlık geçiren Emre için takımın teknik direktörü, onu beğendim dedi!

Güncel Yazılar