Emre Mor İçin Karar Zamanı

Geçtiğimiz sezonun başlarında Galatasaray’a transfer olan Emre Mor için beklenti alt seviyelere düştü.  Galatasaray Emre Mor’u Celta Vigo’dan kiralamıştı. Büyük bir beklenti içerisinde kiralanan ünlü futbolcu Fatih Terim’i hayal kırıklığına uğrattı. Beklenen performansı sergileyemeyen Emre Mor için yeni transfer haberleri gündeme bomba gibi düşmeye başladı. Türk futbolcunun şimdilerde yine Celta Vigo ( http://www.rccelta.es/index.php/es/ )tarafından Lazio’ya ( http://www.sslazio.it/it/ ) önerildiği de konuşuluyor. Fakat transfer konusuna ilişkin futbolcu ve menajeri tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Konuşulan iddialar arasında Emre Mor’un takım içerisinde disiplinsiz davrandığına ilişkin detaylar da yer alıyor. Emre Mor’un transfer kararı ve nedeni için merak edilen tüm detayları haberimizde sizler için derledik. İşte tüm detaylar…

Fatih Terim’e Hayal Kırıklığı Yaşattı!

Sezon başlarında Celta Vigo tarafından transfer kararı ile Galatasaray kadrosuna yerleşen Emre Mor ( https://www.emremor.net/ )için başta beklentiler oldukça yüksekti. Nitekim oyuncunu yaptığı hamleler herkesi hayal kırıklığına uğratmak için yeterli oldu. Gündeme bomba gibi düşen Emre Mor haberine göre Fatih Terim 22 yaşındaki genç futbolcuyu artık gözden çıkardı. Bunun farkında olan genç futbolcunun önümüzdeki günlerde İtalya2a giderek yeni bir transfer anlaşması imzalaması bekleniyor.  Sezon başından bu yana toplam 16 karşılaşmada yer alan genç futbolcunun henüz bir gol dahi atamadığı için gözden çıkarıldığı iddia ediliyor. Bunun yanı sıra takım içerisinde yer aldığı süre boyunca disiplin kurallarını yerine getirememesi de olumuz nedenler arasında ifade edildi. Tüm bu süreci yakinen takip eden genç futbolcunun menajeri de Emre Mor için yeni kulüp arayışına devam ediyor.

Lazio Emre Mor’u kabul Edecek Mi?

Hala Galatasaray kadrosunda oynamaya devam eden Emre Mor için Laizo önerisi gündeme geldi. Fakat yaşanan olumsuzluklar ve beklentiyi yeterince karşılayamaması sadece futbolcunun kendisini değil aynı zamanda fanatik sevenlerini de üzdü. Şimdilerde hangi kulübe transfer edileceği ve Emre Mor’un bu konudaki kararının ne olacağı merakla bekleniyor. Transfer haberlerine ilişkin henüz bir açıklama yapmayan Emre Mor’un yakın tarihte bir anlaşma için İtalya’ya gitmesi bekleniyor.

Bu içerik https://www.emremor.net/ resmi fan sitesine aittir.