Emre Mor

Emre Mor Maçların Yarısında Oynarsa Bonservisi Alınacak

Transferin son günüde Olympiakos ile anlaşan Emre Mor’un yeni kulübü ile yaptığı sözleşmede önemli bir madde olduğu ortaya çıktı. Sözleşmede bulunan maddeye göre genç yetenek Emre Mor takımının oynadığı karşılaşmaların yarısında forma giyerse Olympiakos’a tamamen transferi gerçekleşecek.

Emre Olympiakos İle Kiralık Anlaşmıştı

Galatasaray’da kadroda düşünülmeyen Emre oynayabileceği bir kulüp arayışı içerisine girmişti. Özelikle İngiltere Championship ve Seria A’dan kulüplerle görüşmeler yapan Emre Mor’un transferi yılan hikayesine dönmüştü. Transferi konusunda belirsizlikler son günde son bulduğunda oyuncu Yunanistan’ın yolunu tutmuştu. Yunanistan Liginde zirvede bulunan Olympiakos ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşan genç oyuncunun sözleşmesinde kritik bir madde olduğu ortaya çıktı

Emre’ye 8 Milyon Euro Değer Biçildi

Celta Vigo’dan 700 bin Euro’ya sezon sonuna kadar kiralanan Emre Mor’un sözleşmesine takımın oynadığı karşılaşmaların yarısında forma giymesi halinde bonservisi ile alınacağı da eklenmiş. Anlaşmaya göre şartlar sağlandığında Emre Mor 8 milyon Euro bedelle tamamen Olympiakos’un oyuncusu olacak. Yeni takımının ilk karşılaşmasında forma şansı bulan Emre’nin geleceği bu maddeye göre şekillenecek.