Emre Mor

Emre Mor Galatasaray’da Kadroda düşünülmüyor

Ara transfer döneminde çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da takımda düşünülmeyen isimlerle de yollar ayrılıyor. Sezon başında Celta Vigo’dan kiralık olarak kadroya katılan 22 yaşındaki genç yıldız Emre Mor beklenilen performansı gösteremeyince gözden düştü ve yolların ayrılması bekleniyor. Galatasaray kadroda düşünmediği oyuncu için ilk girişimini bonservisini elinde bulunduran Celta Vigo’ya geri göndermek için yapmıştı. Ancak buradan sonuç alamamıştı.

Emre İçin Leeds ve Brentford İddiaları

Celta Vigo’nun bu Galatasaray’ın geri gönderme teklifini kabul etmemesi üzerine Galatasaray oyuncunun transferi için kolaylık sağlayacağını ifade etmişti. Sonrasında Galatasaray’ın da gözden çıkardığı Emre için öncelikle Brentford kulübü devreye girmiş ancak transfer gerçekleşmemişti. Daha sonra Leeds United kulübünün de Emre ile ilgilendiği ifade edilmişti. Emre Mor’un İngiltere 2. Lig’i Championship’te bulunan Leeds United kulübüne gidebileceği konuşuluyor.

Emre Mor Leeds United’a Yakın

İngiltere 2. Lig’i Championship’te iyi bir sezon geçiren Leeds United seneye Premier Lig’de mücadele etme avantajını kullanarak Emre’yi renklerine bağlamak istiyor. Emre Mor Premier Lig’de oynama durumunun olması nedeniyle Leeds kulübüne sıcak bakıyor. Emre’nin yakın zamanda Leeds United ile sözleşme imzalaması bekleniyor.