Emre Mor kadroda yok

Konyaspor Karşılaşmasında Emre Mor Kadroda Yok

Galatasaray’ın gözden çıkardığı ve kendisine kulüp bulması durumunda transferinde kolaylık sağlayacağını belirttiği Emre Mor Konyaspor karşılaşması kadrosuna alınmadı. Galatasaray Süper Lig’in 19. haftasında İttifak Holding Konyaspor’a konuk olacak. Büyük umutlarla kadroya dahil edilen beklenilen performansı veremeyen genç yetenek Emre Mor kadroda yok.

Emre Mor Süper Lig Karnesi

Sezon başında Celta Vigo’dan kiralık olarak kadroya katılan Emre Mor Galatasaray forması ile ilk yarıda 10 karşılaşmaya çıktı. Genç oyuncu bu karşılaşmalarda 365 dakika sahada kadı. Emre Mor görev yaptığı 10 maçta gol ve asist üretemedi. Skora katkı sağlayamamasının yanında oynadığı oyunla da teknik heyet ve sporseverlerin beklentisinin altında kalan Emre Mor kadroda düşünülmüyor.

Emre Mor Kulüp Arıyor

Galatasaray’ın kulübüne geri göndermeyi de değerlendirdiği Emre Mor’a kadroda düşünülmediği iletildi. Ayrıca Galatasaray Emre Mor’a kendisine kulüp bulması durumunda transferinde kolaylık sağlayacağını da belirtti. Leeds United ile teması bulunan oyuncunun ayrılmasına kesin gözüyle Bakılıyor. Zira Konyaspor maçında da Emre Mor kadroda yok.