emre-mor-neden-transfer-ediliyor

Emre Mor İçin Olumsuz Not

Galatasay’ın Celta Vigo takımından sezon sonuna kadar anlaşmalı olarak kiraladığı yıldız futbolcu Emre Mor herkesi hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. Genç ve yıldız olan futbolcu hakkında yeni transfer konusu hala takımın ana gündeminden düşmüyor.Birkaç farklı takım tarafından transfer teklifi aldığı konuşulan genç futbolcunun neden hala net bir yanıt vermediği ve konuya ilişkin hiç açıklama yapmadığı da konuşulanlar arasında yer alıyor. Takımı tarafından istenmemesine rağmen Galatasaray’da kalıp kalmayacağı da merak ediliyor.Peki, Celta Vigo’dan sezon sonuna kadar kiralanan Milli futbolcu Emre Mor Galatasaray’dan hangi takıma transfer edilecek? Neden transfer kararı giderek gündeme gelmeye başladı? İşte merak ettiğiniz tüm sorularını yanıtı haberimizde yer alıyor.

Fatih Terim Artık Tahammül Etmiyor

Celta Vigo’dan sezon sonuna kadar kiralanan Emre Mor için başta ümitler ve beklentiler oldukça yüksekti. Futbolcu Galatasaray takımında oynamaya başladığı andan itibaren tüm beklentilerin altında kaldığı için dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Yıldız futbolcunun takım içerisindeki tutumları ve hiçbir karşılaşmada gol atamaması dikkat çekmesinin en temel nedenleri arasında yer alıyor. Özellikle de başlarda Fatih Terim’in sıklıkla tolerans gösterdiği yıldız futbolcunun bu şansı da doğru değerlendiremediği görünüyor. Fatih Terim’in de bu durumdan ötürü futbolcunun bir an evvel transfer edilmesinden yana olduğu konuşuluyor. Yıldız futbolcu tarafından transfer haberlerine ilişkin henüz net bir açıklama gelmese bile yakın dönemde transfer edilmesi bekleniyor.

Brentford Emre Mor’u İstiyor Mu?

Emre Mor için Galatasaray’dan transfer haberlerinin gündemde olduğu bugünlerde ise hangi takıma gideceği merak ediliyordu. Milli futbolcu için Brentford kulübü tarafından bir transfer talebi olduğu açığa çıktı. Genç futbolcunun bu transfer teklifine ne yanıt vereceği ise hala gizemini koruyor. Ancak bu transfer talebinin de olumsuz olarak konuşulması akıllarda soru işaretleri yaratmaya neden oldu. Çünkü Brentford kulübünün son açıklamasına göre Emre Mor’un özel yaşamında daha dikkatli davranması ve çalıştığı takım içerisinde de davranışlarının dizginlemesi gerektiği konuşuldu. Bu da artık hiçbir takımın Emre Mor’u istemediği fikrini akıllara getirdi.

Bu içerik https://www.emremor.net/ resmi fan adresine aittir.