Emre Mor Transferi

CELTA vİGO’DAN eMRE mOR tRANSFERİ aÇIKLAMASI

Sezon başında kiralık olarak Galatasaray’a transfer olan genç yıldız Emre Mor için transfer hareketliliği devam ediyor. Galatasaray’da beklenilen performansı ortaya koyamayan Emre Mor transferi için kulübü Celta Vigo’dan açıklama geldi. Emre Mor’un transferi için konuşan Celta Vigo sportif direktörü Felipe Minambres ”Emre Mor’un hakları şuan da Galatasaray’da. Transfer konusunda karar onlarda.” dedi.

Emre Mor’un Transferinde Söz Galatasaray’ın

Bu sezon Galatasaray ile 10 maça çıkan ve gol yollarında katkı sağlayamayan Emre Mor için transfer kararının Galatasaray’da olduğunu belirten Celta Vigo sportif direktörü henüz Galatasaray ile konu ile ilgili görüşmediklerini ifade etti. Felipe Menambres ”İngiltere’den bir teklif varsa Galatasaray bu konuda yetkilidir. Bizim yapacak bir şeyimiz yok.” dedi. İngiltere Championship kulüplerinden Leeds United’ın Emre Mor’a olan ilgisi biliniyor.

Leeds United’in Premier Lige Çıkma İhtimali Transferin Etkeni

Genç yıldız Emre Mor’un adı bir süredir İngiltere Championship kulüplerinden Leeds United ile anılıyor. Leeds United’ın Premier Lig’e çıkma ihtimalinin yüksek olması oyuncunun buraya gitme isteğini artırıyor. Dünyanın en prestijli liglerinin başında gelen Premier Lig ihtimali Emre Mor transferi için önemli bir etken olarak görülüyor.