Emre Mor Yaşam Koçu Sayesinde Canlandı!

Emre Mor Yaşam Koçu Sayesinde Canlandı!

Yakın zamana kadar çok büyük sorunlar yaşayan Emre Mor yaşam koçu sayesinde yeniden sahalara dönüyor. Geçtiğimiz sezon ilk önce Galatasaray takımına kiralık olarak gelen Mor, burada pek bir başarı gösterememişti. Sonrasında Yunanistan takımı Olympiakos takımına kiralanan Emre Mor burada da pek bir başarı gösterememişti.

Sezon başında bonservisinin bulunduğu Celta Vigo takımına tekrar dönmek zorunda kalan Emre Mor burada da kadro dışı kalmıştı. Ancak son zamanlarda genç futbolcunun etkili bir şekilde gelişin gösterdiği ifade ediliyor. Onun yeniden yıldızının parlamasında ise bir yaşam koçunun etkili olduğu ifade ediliyor!

Emre Mor Yaşam Koçu Kim Boye!

Emre Mor bu sezon başından sonra etkili bir gelişim göstererek ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Bu kapsamda genç futbolcunun başarılı bir performans sergilemesinde yaşam koçu Kim Boye’nin etkili olduğu iddia ediliyor!

Son zamanlarda İspanya basınında yeniden gündemde yer almayı başaran Emre; bu başarısını yeni yaşam koçuna borçlu! Bu sayede Emre Mor’un yeninde yıldızının parladığı ve eski günlerine dönmek konusunda etkili bir performans ortaya koyduğu ifade ediliyor.

Güncel Yazılar