emre-mor-galatasayi-sildi

Emre Mor’dan galatasaray hamlesi

Teknik direktör Fatih Terim‘in Emre Mor için söyledikleri ve Galatasaray ile yollarını ayırma iddiaları gündemi sarsmaya devam ediyor.

Galatasaray Yazısını Hesabından Sildi!

Emre Mor, sezon başında Galatasaray’ın kadrosuna dahil edilmişti. Sezon başından beri kendisinden beklenilen performansı gösteremeyen Emre Mor için artık daha fazla tolerans tanınmıyor. Emre Mor’ un kadroya dahil edilmemesinin ardından bu cepheden flaş diye adlandırılabilecek bir hamle geldi. Futbolcunun sene başında imzalamış olduğu sözleşmenin süresi sezon başında bitecekti. Ancak sarı kırmızılı ekip sezon sonunu bekleme taraftarı olmadığını açık bir şekilde dile getirdi. Emre Mor ile yollarını Ocak ayı içerisinde ayırma kararı aldığını da açıkladı. Bu önemli gelişmenin ardından Mor’ un menajeri, yeni bir kulüp arayışına girdi. Bu süreçte yaşanan gelişmelere karşılık genç yıldız sosyal medya hesabından bomba bir biyografi yazısı paylaştı. Mor hesabının biyografi kısmından ”Galatasaray” yazısını kaldırdı.

Emre Mor Transferi İçin Cevap!

Celta Vigo ekibi, Emre Mor’ un bonservisinin sahibi olduğundan Galatasaray’ın açıklamalarının ardından Emre Mor hakkında bilgilendirmelerde bulundu. İngiltere’ ye transfer olma durumu gündemde olmaya devam ediyor. Ancak resmi olarak Galatasaray’ da forma giyen Emre Mor hakkında yapılan açıklamalar, transfer cevabı niteliğinde !

Celta Vigo ekibinin Teknik Direktörü Felipe Minambres, sezon başında Galatasaray’a kiralanmış olan Emre Mor hakkında açıklamalarda bulundu. İlerde gerçekleşecek olan durumların zeminini bu açıklamaları hazırladı. İngiltere Championship takımları ile ismi geçmekte olan Emre Mor için Felipe Minambres şu ifadeleri kullandı : “ Galatasaray ile birebirde Emre Mor hakkında detaylı bir konuşma gerçekleştirmedik. Bu konuda herhangi bir iletişimimiz bulunmamaktadır. Eğer transfer istemekte olan İngiliz takımları varsa şayet, futbolcunun bu yönde gerekli olan hakları Galatasaray takımının elinde bulunuyor. Bu konu hakkında bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü transfer hakkında bilgi vermek doğru olmaz. “

Bu haber https://www.emremor.net/ resmi fan sayfasına aittir.