Emre Mor Olympiakos

genç yıldız Emre Mor olympiakos ile anlaştı

Takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Emre Mor transferin son gününde kendine yeni bir kulüp bularak ayrıldı. Sezon başında Celta Vigo’dan satın alma opsiyonu ile kiralanan ama Galatasaray’da beklenen performansı sergileyemeyen Emre Mor Olympiakos ile anlaştı. Sezon sonuna kadar Olympiakos’a kiralanan 22 yaşındaki oyuncu kariyerine Yunanistan’da devam edecek.

Emre Mor 6 Aylığına Olympiakos’a Kiralandı

Galatasaray sezon başında kiraladığı ama ikinci yarıda takımda düşünmediği Emre Mor’un Olympiakos takımına kiralandığını bildirdi. Kulüp tarafından yapılan açıklamada ”Emre Mor’un 410 bin Euro bedelle Olympiakos’a kiralanması konusunda anlaşma sağlanmıştır.” ifadelerine yer verildi. Oyuncunun kiralanmasından kalan 290 bin Euro ise Galatasaray tarafından ödenecek.

Emre Mor Olypiakos İle Sözleşme İmzaladı

Transferin son gününde gerçekleşen anlaşma ile Emre Mor Olympiakos ile anlaşma imzalamak için Atina’ya uçtu. Galatasaray’da forma giydiği 17 karşılaşmada gol ve asist katkısı sağlayamayan Emre Mor Galatasaray’da istenmeyen adam ilan edilmişti. Transfer döneminde ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken transferi yılan hikayesine dönen Emre son gün Galatasaray ile yollarını ayırdı ve Yunanistan’ın Olympiakos takımına imza attı.