Emre Mor'dan Galatasaray'a veda

Emre Mor’dan Galatasaray’a Veda Mesajı Geldi

Galatasaray’da istenmeyen adam ilan edilen ve transfer sezonunun başından itibaren kendisine kulüp araması istenen genç yetenek son anda Olympiakos ile anlaşmıştı. Sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan Emre Mor’dan Galatasaray’a veda mesajı geldi. Emre Mor ”Buradan böyle ayrılmak benim içinde hayal kırıklığı oldu.” dedi.

Emre Mor: Bu Şekilde Ayrılmak İstemezdim

Genç oyuncu Emre Mor yayınladığı veda mesajında şunları söyledi ”Ülkemizin en başarılı kulübünde oynamak ve en iyi taraftar grubunun önüne çıkacağım için heyecanlıydım. Beklentilerin büyük olduğunu da biliyordum. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmak için çalıştım. Bu şekilde ayrılmak hayal kırıklığı oldu. Beklentileri karşılayamamak beni üzdü.”

Emre Mor’dan Galatasaray Taraftarına Teşekkür

Emre Mor’dan Galatasaray’a veda mesajında taraftara da teşekkür geldi. Genç oyuncu Galatasaray taraftarının her zaman en iyisini hak ettiğini ifade ederek ”Bana verdiğiniz sonsuz destek için teşekkür ederim. Sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşamanızı diliyorum.” dedi. 22 yaşındaki genç yetenek Emre Mor kariyerine sezon sonuna kadar Yunanistan’ın Olympiakos takımı ile devam edecek.