Emre Mor son dakikalarda

emre mor son dakikalarda olympiakos ile imzaladı

Galatasaray’da istenmeyen adam ilan edilen Emre Mor transferin son gününde Olympiakos ile anlaşmıştı. Ligin ikinci yarısında kadroda düşünülmeyen Emre Mor uzun süredir kendisine oynayabileceği bir kulüp arıyordu. Olympiakos ile anlaşan Emre Mor son dakikalarda imzaladı. Yeni kulübüne zor anlar yaşatan Emre Mor’un transferi 23.54’te resmiyet kazandı.

Emre Transferin Son 6 Dakikasında İmzaladı

31 Ocak günü yeni kulübü ile anlaşmaya varan Emre Mor resmi sözleşmeye imza atmak için yola koyuldu. Uçağı kaçıran oyuncu sonraki uçağın da rötar yapması ile transferi resmiyete dökmek için adeta zamanla yarıştı. Transfer sezonu gece yarısı 00.00’da tamamlanıyordu. Emre Mor ise Olympiakos ile 23.54’te imzaladı. Sadece 6 dakika kala sözleşmeye imza atan oyuncu sezon sonuna kadar kiralık olarak Olympiakos forması ile mücadele verecek.

Emre Mor Sezon Sonuna Kadar Olympiakos’ta

Emre Mor son dakikalarda yeni kulübüne imza attı. Bununla birlikte Emre Mor’un transferinin detayları da belli oldu. Emre Mor Galatasaray tarafından sezon sonuna kadar Olympiakos’a kiralandı. Kiralama bedelinin 410 bin Euro’su Olympiakos’tan 290 bin Euro’su ise Galatasaray tarafından ödenecek.