Emre Mor’un Tek İsteği Fenerbahçe

Emre Mor, Sarı Lacivertli formayı giydiği için son derece mutlu olduğunu belirtirken Türkiye’de tek istediği kulübün Fenerbahçe olduğunun altını çizdi. Sarı Kanarya ile birlikte Avusturya kampında yeni sezona hazırlanan 24 yaşındaki kanat oyuncusu, gelecek sezona damga vurmayı bekliyor.

Fenerbahçe’nin yeni transferi Emre Mor, şimdiden çok mutlu ve heyecanlı! Çubuklu formayı terletme hayali kuran genç yetenek, A takımının yapacağı antrenman öncesinde medya mensupları ile bir araya geldi. Akşam vakti düzenlenen toplantıya 24 yaşındaki oyuncunun açıklamaları damga vurdu.

emre

Fenerbahçe’de Olduğum İçin Çok Mutluyum…

24 yaşındaki Kanarya, yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe’nin bir parçası olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade etti. Türkiye’de oynamak isteyebileceği tek kulübün Sarı Lacivertliler olduğunun altını çizen genç yetenek, Avusturya kampında sıkı bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Hazırlık maçlarında gayet iyi performans gösterdiklerini söyleyen Emre Mor, dün gerçekleşen karşılaşmada Partizan’ı yendiklerini ve yeni sezona bomba gibi çıkmak istediklerini bildirdi.

Fenerbahçe’ye katkı sağlamanın kendisi için son derece önemli olduğuna açıklamalarında yer veren kanat oyuncusu, amacının bu yılın sonunda Çubuklu forma giymek olduğunu ve başardığını söyledi. Sarı Lacivertli kulübün kendisi ile ilgilendiği için çok şanslı olduğunu dile getirmesi, Kanarya sevdalılarının da Emre Mor’a olan sempatisini arttırdı.

Emre: ‘‘Mental Olarak Eksikliklerim Var’’

Emre Mor, profesyonel olarak futbol oynamak için yalnızca kalitenin yeterli olmayacağını aynı zamanda mental olarak hazır hissetmenin de son derece olduğunu söyledi. Bununla birlikte genç sporcu, kendisinin mental açıdan eksiklikleri olduğunu ancak bunu değiştirmeyi başardığını ifade etti. Geçen sezondan beri oynayabileceği en iyi oyuna odaklandığını ve ileri seviye performans sergilemek için çok çalıştığını belirtti.

Her daim doğru insanlar ile çalışmanın kendisi için büyük artı olduğuna da yer veren 24 yaşındaki genç sporcu, kendisini geçmişe göre çok daha olgun hissettiğini söyledi. Emre Mor, 2021 – 2022 sezonunda Vavacars Fatih Karagümrük ekibinde iken Volkan Demirel ile büyük bir uyum yakalamıştı. Karagümrükte iken kendisini pek formda hissetmediğini söyleyen kanat oyuncusu, antrenmanlar ile açığı kapattığını dile getirdi.