Emre transferin günlerinde

Emre Transferin Son günlerinde Takım arıyor

Emre Mor Galatasaray kariyerinin sonuna çok yaklaştı. Performansı yeterli bulunmadığı için takımda düşünülmeyen Emre Mor, Seidika’nın da takıma dahil edilmesiyle tam anlamıyla gözden çıkarıldı. Transfer sezonunun başından itibaren kendisine kulüp arayan Emre Mor İngiltere başta olmak üzere birçok kulüp ile görüşmüştü. Emre transferin günlerinde Serie A ekipleri ile görüşmeler yapıyor.

Galatasaray Emre Mor’u Gözden Çıkardı

Galatasaray’da beklenen oyunu ortaya koyamayan Emre Mor için transfer sezonu başında kulübü Celta Vigo’ya geri gönderilmesi için talep götürülmüştü. Buradan olumlu sonuç çıkmayınca Galatasaray oyuncuya kendisine kulüp bulmasını ve transferi konusunda yardımcı olunacağını iletti. Sonrasında İngiltere Championship takımlarından Brentford oyuncu ile yakın temas kurmuştu. Ancak transfer görüşmeleri tamamlanamadı. Sonrasında yine İngiltere ikinci lig ekiplerinden Leeds United Emre Mor için girişimlerde bulunmuştu. Bu ihtimal de gerçekleşmeyince Emre Mor henüz kendisine takım bulamadı.

Emre Mor Serie A Yolunda

Emre transferin son günlerinde kendine oynayabileceği bir kulüp arıyor. Menajerler aracılığıyla İtalya Serie A’dan Torino ve Sassuolo’ya önerilen oyuncu anlaşma sağlanırsa Serie A yolunu tutacak. Önümüzdeki birkaç günde genç yetenek Emre Mor’un yeni adresi belli olacak.