Emre Mor şaşırttı

Emre MOr Şaşırttı: Serie A yolcusu

Galatasaray’da istenmeyen adam olarak ilan edilen ve kendisine kulüp bulması istenen Emre Mor bir süredir İngiltere Championship kulüpleri ile temastaydı. Premier Lig hedefiyle Emre’yi ikna etmeye çalışan İngiliz kulüpleri olsa da Serie A’dan gelen tekliflerin de olması rotanın değişmesine sebep oldu. Premier Lig’e gideceği düşünülen Emre Mor şaşırttı ve Serie A kulüpleri ile adı anılmaya başlandı

Emre Mor’a Torino ve Sassoulo Talip

Emre Mor’un İtalya Ligindeki takipçileri ise ortaya çıktı. Torino ve Sassuuolo’nun Emre Mor ile ilgilendiği ifade edildi. Torino kulübü Serie A’da 27 puanla 12. sırada bulunuyor. Sassuolo ise 23 puanla 15. sırada. Avrupa Kupaları hedefi bulunan iki ekibin de Emre Mor’u kadrosunda görmek istediği belirtiliyor.

Seidika’nın Gelmesi Son Nokta Oldu

Emre Mor’un Galatasaray’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Bunun üzerine birde Seidika transferi ipleri koparan son nokta oldu. Seidika’nın da gelmesiyle Emre Mor’un forma şansı bulması daha da zorlaştı. Kulüpten ayrılacak olan ve adı İngiliz ekipleri ile anılan Emre Mor şaşırttı ve rotasını Serie A’dan yana çevirmiş oldu.