Emre Mor

Emre MOR Galatasaray’dan Ayrılıyor

Galatasaray’ın sezon başında büyük umutlarla takımına dahil ettiği Emre Mor beklenen performansı gösteremedi. Ligin ilk yarısında 10 karşılaşmada forma şansı bulan genç oyuncu skor üretemedi. İngiltere’den Leeds United ve Brenford kulübünün talip olduğu Emre Mor için bonservisini elinde bulunduran Celta Vigo karar Galatasaray’ın dedi. Beklenen performansı gösteremediği için gözden çıkarılan Emre Mor’un transfer döneminde ayrılması bekleniyor.

Emre Mor İnstagram Sayfasından Galatasaray’ı Sildi

Bu gelişmelerle birlikte oyuncu instagram sayfasından Galatasaray’ı kaldırdı. Emre Mor’un Galatasaray’ı İnstagram sayfasından kaldırması Galatasaray ile iplerin tamamen kopma noktasına geldiği yorumlarına neden oldu. Emre Mor’a teklifler geldiği bilinirken anlaşma sağlaması halinde kiralık oynadığı Galatasaray ve kulübü Celta Vigo’nun kolaylık sağlaması bekleniyor.

Leeds United ve Brenford Emre Mor’a Talip

Galtasaray kariyerinin sonuna yaklaşan Emre Mor için Brenford ve Leeds United takımlarının ilgisi bulunuyor. Brenford Emre Mor’u kadrosuna katmak için temaslarda bulunmuş ama transferi sonuçlandıramamıştı. Emre Mor’un tercihinin Premier Lig’e çıkma ihtimali güçlü olan Leeds United’dan yana kullanacağı düşünülüyor.