Emre Mor Fenerbahçe’de Olduğu İçin Bir Hayli Mutlu

Fenerbahçe; 2022 – 2023 sezonunda şampiyon olmak adına tüm tuşlara basıyor. Sarı lacivertli takım; şu ana kadar üç transfer yaptı. Bu üç ismin de önümüzdeki sezon nasıl bir performans sergileyeceğini herkes çok merak ediyor. Lincoln, Bruma ve Emre Mor üçlüsü arasından en çok Emre Mor’un durumu tartışılıyordu. Birçok Fenerbahçe taraftarı; 25 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe için yeterli olmadığını düşünüyordu.

Emre Mor; kendisi hakkındaki önyargıların farkında! Ancak, Fenerbahçe’ye gelmekten dolayı bir hayli mutlu olduğu için tüm bu dedikoduları ciddiye almıyor. 1997 doğumlu oyuncu; önümüzdeki sezon iyi performans göstermeyi ve takımını şampiyonluğa taşımayı hedefliyor.

Emre Mor Yeni Sezon Öncesinde Neler Düşündüğünden Bahsetti

Fenerbahçe; yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak adına yurt dışı kamp sürecine devam ediyor. Emre Mor; geçtiğimiz günlerde bir sakatlık yaşamıştı. Ancak, durumu zannedildiği kadar ciddi değil! Yalnızca birkaç gün dinlenmesi gerekiyor. 25 yaşındaki futbolcu; dinlenme sürecinde takımın durumu ve kendi hisleri hakkında bir röportaj verdi. Her şeyden önce, Fenerbahçe’de olmaktan dolayı bir hayli mutlu olduğunu söyledi. Türkiye’de oynamak istediği tek takımın Fenerbahçe olduğunu dile getirdi.

Emre Mor; yurt dışı kampı hakkında da konuştu. Zor ve sıkı idmanlar ile hazırlıklarına devam ettiklerini belirtti. Takıma geç katıldığı için birtakım zorluklar yaşadığını söyledi. İdman temposuna alışmasının zor olacağını sözlerine ekledi. Ancak, yine de elinden geleni ardına koymadığını ve yeni sezona hazır girmek adına her şeyi yaptığını ifade etti.

Emre Mor; takımının hazırlık maçlarında almış olduğu sonuçlardan da bir hayli memnun! Partizan ve Hull City gibi takımları yenmelerinin önemli olduğunu dile getiriyor. Böylesine güçlü takımlar ile oynayıp kazanmanın moral verici olduğunu ifade ediyor. Emre Mor; Fenerbahçe’nin UEFA Şampiyonlar Ligi play-off aşamasında Dinamo Kiev ile oynayacağı maça kadar hazır olmak istediğini de sözlerine ekledi.

Genç Futbolcu Eskiden Beri Fenerbahçe’de Oynamak İstediğini İfade Etti

Emre Mor; yakından takip edenlerin bildiği üzere geçtiğimiz sezonun başında Fatih Karagümrük’e transfer olmuştu. Takımın başına Volkan Demirel’in gelmesinin ardından çıkışa geçen Emre Mor attığı gollerle birçok maçta takımını kurtardı. Sezonun bitmesiyle beraber Fatih Karagümrük’e imza attı. Ancak, oyuncuya Fenerbahçe başta olmak üzere birçok kulüp talip olmuştu. Hatta, Fiorentina ve Lazio’nun da oyuncuyu istediği ifade ediliyordu.

Emre Mor; başından beri Fenerbahçe’ye gelme planının olduğunu söyledi. Hatta, bu sezon; Fenerbahçe’nin dikkatini çekebilmek adına böylesine iyi bir performans gösterdiğini ifade etti. Sonuç olarak, bu kulübe imza atarak hayallerine kavuştuğundan bahsetti.

Emre Mor; değiştiğini ve eski Emre Mor olmadığını ifade ederek taraftarların yüreğine su serpti. Oyuncu; yeni sezonun başlamasını her şeyden çok istiyor. Bilhassa Kadıköy’de Fenerbahçe taraftarının önüne çıkabilmek adına sabırsızlanıyor.