Emre Mor Galatasaray Takımına Mesaj Verdi

Emre Mor Galatasaray Takımına Mesaj Verdi

Geçtiğimiz sezon itibariyle Galatasaray futbol takımına büyük umutlarla gelen Emre Mor’un aklı hala sarı kırmızılı takımda. Emre Mor Galatasaray konusunda ne düşündüğünü yaptığı paylaşımlarla ifade etmeye başladı. Bu kapsamda geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Mor, emoji olarak da sarı ve kırmızı renkleri tercih etmeyi uygun buldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden İstanbul’a geldiğini duyuran genç futbolcu, yapmış olduğu paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün itibariyle İstanbul’a gelen Mor, yapmış olduğu paylaşımda önemli bir ayrıntıya da yer verdi. Bu kapsamda yapmış olduğu paylaşımda sol üst köşede kullandığı emojilerin sarı ve kırmızı renkten oluşması dikkatlerden kaçmadı!

Emre Mor Galatasaray ile Görüşüyor mu?

Son zamanlarda Emre Mor Galatasaray ile görüşmeye mi başladı? Tarzındaki soruların da sayısında artış gözleniyor. Yapmış olduğu paylaşımlarda Galatasaray futbol takımına yakın olduğunu hissettiren Emre, İstanbul’a geldikten sonra da sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda en son paylaşımında sarı ve kırmız renkleri kullanıyor olması da genç futbolcunun sarı kırmızılı takıma mesaj göndermesi olarak yorumlandı.

Cim Bom Bom takımında oynadığı dönem itibariyle bir türlü kendisinden beklenileni veremeyen genç futbolcu, daha sonra Olympiakos takımına kiralanmıştı. Burada da kendisinden bir türü beklenileni verememesi onun tekrar Celta Vigo takımına döneceğine yorumlanmıştı.

Güncel Yazılar