Emre Mor Galatasaray Forması İstiyor!

Emre Mor Galatasaray Forması İstiyor!

Genç yaşta çok sayıda farklı takıma transfer olan Emre Mor Galatasaray forması istiyor! İlk önce Danimarka’da futbol hayatına başlayan Mor, daha sonra Almanya’ya transfer olmuştu. Almanya’dan İspanyol takımı Celta Vigo takımına transfer olan genç yetenek, buradan da Galatasaray futbol takımına transfer olmuştu.

Galatasaray takımına büyük umutlarla transfer olan genç yetenek, bir türlü kendisinden istenileni verememişti. Fatih Terim’in uğraşlarına rağmen sarı kırmızılı takıma katkı sunamayan Mor, daha sonra Yunanistan takımı Olympiakos takımına transfer olmuştu. Burada da pek bir varlık göstermeyince genç yeteneğin tekrar takımına geri döneceği konuşulmaya başlandı.

Emre Mor Galatasaray Forması Giyebilecek mi?

Celta Vigo takımından Galatasaray takımına gelen Emre Mor, bir türlü kendisinden beklenileni verememiştir. Sonrasında sarı kırmızılı takımdan gönderilen Mor’un aklı Galatasaray takımında kaldı. Emre Mor Galatasaray forması giymek için beklemeye geçti.

Son günlerde ortaya çıkan haberlere göre, Yunanistan’dan İspanya’ya döneceğine kesin gözüyle bakılan Emre Mor’un Galatasaray takımına tekrar geri dönmeyi istediği ifade ediliyor. Öte yandan Emre Mor’un yüksek bonservis bedeli Celta Vigo takımında da sürekli sorgulanan bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Güncel Yazılar