Olympiakoslu Emre Mor Gündemden Düşmüyor!

Olympiakoslu Emre Mor Gündemden Düşmüyor!

Olympiakoslu Emre Mor Gündemden Düşmüyor!

Bu sezon itibariye gündemden düşmeyen Olympiakoslu Emre Mor, bu sefer yine sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla gündeme geldi. Galatasaray takımında pek bir varlık gösteremediği için Yunanistan takımı olan olympiakos takımına transfer olan Mor, bu takımda da pek bir varlık göstermedi.

Son zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık bir şekilde gündeme gelen Emre Mor; kendisinden beklenilen performansı bir türlü ortaya koyamıyor. Bu sefer aracında yolculuk yaparkenki halini paylaşan genç futbolcu, sosyal medyanın da ilgi odağı olmayı başardı.

Olympiakoslu Emre Mor Sosyal Medyada Etkili

Sosyal medya hesabını etkili bir şekilde kullanan futbolcular arasında yer alan Olympiakoslu Emre , en son paylaşımını aracından paylaştı. Yolculuk yaptığı anlarda müzik dinlerkenki görüntülerini paylaşan genç futbolcu, kısa sürede sosyal medyanın da ilgi odağı olmayı başardı.

Kendisinden beklenilen performansı ortaya koymak noktasında başarısız olan Olympiakos oyuncusu Emre Mor, bu gidişle İspanya’ya geri dönecek gibi. Bilindiği üzere genç futbolcunun bonservisi hala İspanya takımı Celta Vigo takımının elinde bulunuyor.