Emre Mor İçin Kulüp Aranıyor

Emre Mor İçin Kulüp Aranıyor

Futbol kariyerinde büyük bir düşüş yaşayan Emre Mor için kulüp aranıyor. Emre Mor özellikle geçtiğimiz sezonki olumsuz performansı nedeniyle kulüp bulmakta zorlanıyor. İlk olarak Celta Vigo takımına 13 milyon Euro gibi dev bir bütçeyle transfer olan Emre Mor, takımda verimli olamayınca, Galatasaray takımına kiralanmıştı.

Galatasaray’a büyük umutlarla gelen Emre Mor’un tam olarak hayal kırıklığı yaşatmasından sonra Galatasaray takımından Olympiakos takımına kiralandığı biliniyor. Ancak Olympiakos takımında da pek bir varlık ortaya koyamayan Emre Mor, İspanyol takımının yolunu tutmuştu.

Celta Vigo Emre Mor İçin Kulüp Aranıyor

Öte yandan Celta Vigo takımının gelecek sezon için Emre Mor’u kadrosunda istemediği ifade ediliyor. Bundan dolayı İspanyol ekibin Emre Mor’u göndermek üzere kulüp arayışlarına hız verdiği belirtiliyor. Ancak şimdiye kadar yapılan girişimlerden Celta Vigo futbol takımı henüz olumlu bir geri dönüş almış değil!

Şimdiye kadar önerilen hiçbir takımın Emre Mor için olumlu yanıt vermemesi, Celta Vigo takımını kara kara düşündürüyor. Ortada kalan Emre Mor’a kulüp bulmakta zorlanılıyor. Galatasaray takımından sonra Olympiakos takımında da istenileni veremeyen Mor, kariyerinde zor bir dönem yaşıyor.

Güncel Yazılar