Emre Mor Futbol Takımı Bulamıyor!

Emre Mor Futbol Takımı Bulamıyor!

Geçtiğiz sezon itibariyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Emre Mor futbol takımı bulmakta zorlanıyor! Emre Mor’un dramı bu sezon itibariyle devam ediyor. İspanyol basınına göre Celta Vigo takımı Emre Mor için takım arıyor, ancak bir türlü genç futbolcuyu kabul edecek bir takım bulamıyor. Bu da Emre Mor için hiç de beklenilmeyen bir durum olarak tanımlanıyor.

Sezon başı itibariyle Galatasaray takımına çok büyük umutlarla gelen Emre, bir türlü kendinden beklenilen performansı sergileyememişti. Sarı kırmızılı takımdan ayrılmak durumunda kalan Mor, kendisini Yunanistan’ın Olympiakos takımında bulmuştu. Burada da bir türlü tutunamayan Emre Mor, tekrar Celta Vigo Takımına Geri dönmek durumunda kalmıştı.

Emre Mor Futbol Takımı Sorunu Yaşıyor

Yıldızı Danimarka’da parlayan ancak daha sonra 10 milyon Euro gibi bir ücretle Borussia Dortmund takımına transfer olan Emre, buradan kısa bir süre içinde ayrılmıştı. Onun Borussia Dortmund takımından ayrılmasına neden olan gelişme ise teknik direktörle tartışması olmuştu.

Celta Vigo takımının 13 milyon Euro transfer ücreti ödeyerek satın aldığı Emre, bu takımda pek bir varlık gösterememişti. Hem Galatasaray takımında hem de Olympiakos takımında tutunamayan Emre Mor, artık kimsenin istemediği bir futbolcu olarak tanımlanıyor.

Güncel Yazılar