Emre Mor Kararı Kesinleşti

Emre Mor Kararı Kesinleşti

İspanyol basını Emre Mor kararı kesinleşti diye haber yaptı. Bonservisi Celta Vigo takımında bulunan Emre için İspanyol takımının kararını kesinleştirdiği ifade ediliyor. Geçtiğimiz sezon başında Galatasaray takımına kiralık olarak gelen ancak bir türlü kendisini göstermeyen Emre zor bir dönem geçiriyor.

Galatasaray’da bir performans sergilemeyince Yunanistan takımın olan Olympiakos takımına kiralanan Emre burada da pek bir varlık gösterememişti. Olympiakos takımının da istemediği Emre Mor, tekrar Celta Vigo’ya dönmek zorunda kalmıştı. Celta Vigo’nun ise genç futbolcu için kararını verdi.

İşte Emre Mor Kararı

Celta Vigo takımı geçtiğimiz sezonki hüsrandan sonra Emre Mor’u gelecek sezon da kiralayacak. Emre Mor’a takım arayan İspanyol ekibin onu gelecek sezon itibariyle de kiralamayı düşündüğü ifade ediliyor. İspanyol gazetesi Marca’daki harbe göre Emre Mor, gelecek sezon Celta Vigo’nun kadrosunda düşünülmüyor.

Öte yandan Celta Vigo takımı Emre Mor’u 13 milyon Euro gibi dev bir bütçeyle transfer etmişti. Bu transfer İspanyol ekibinin tarihinde ödediği en büyük üçüncü transfer ücreti olarak tanımlanıyor. Bundan dolayı Celta Vigo yönetimi sürekli olarak eleştiriliyor.

Güncel Yazılar