Emre Mor

Emre Mor Kaçtı mı?

Galatasaray’da bir süre oynayan ancak daha sonra Olympiakos takımına transferi gerçekleşen Emre Mor, hakkında flaş bir iddianın ortaya atıldığı belirtildi. Bu kapsamda Emre Mor’un yaşanılan koronavirüs salgını sonrasında takımından kaçtığına dair haberlerin gün geçtikçe yayıldığı biliniyor.

Yunanistan’ın Olympiakos takımında forma giyen Emre; bu seneki performansıyla hayal kırıklığına neden olmuştu. Başka bir takıma transfer olup olmayacağına dair pek çok sorunun akıllara geliyor olması; Emre Mor’un Yunanistan’dan kaçtığına dair haberleri de gündeme getirdi.

Emre Mor Kaçmadım; Ailemleyim

Ortaya atılan iddialara dair açıklama yapan Emre Mor; kaçmadığının altını çizerek, ailesinin yanına geldiğini sözlerine ekledi. Danimarka’da ailesiyle birlikte olduğunu belirten Mor; başka bir takıma transfer olacağına dair haberlere de tepki gösterdi.

Genç futbolcu yapmış olduğu açıklamada hiçbir yere kaçmadığını belirterek; Danimarka’da bulunduğunu ifade etti. Ailesinin yanına geldiği için Danimarka’da olduğunu ifade eden Mor; Yunanistan’dan kaçtığına dair ortaya atılan haberlere tepki gösterdi. Olympiakos takımında mutlu olduğunu sözlerine ekleyen genç futbolcu, süreç bitene kadar Danimarka’da olacağını da sözlerine ekledi.