Emre Mor

Yunan Takımında Emre Mor Paniği

Bir dönem Galatasaray takımında oynayan Emre Mor, yaşanılan süreç nedeniyle ailesinin yanına gidince; takımında bir panik durumunun ortaya çıktığı ifade ediliyor. İspanya’nın Celta Vigo takımından Galatasaray takımına büyük umutlarla transferi gerçekleştirilen Mor; sarı kırmızılı takımda istenileni veremeyince Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olmuştu.

Emre Mor’un korona virüs salgını sonrasındaki süreci geçirmek üzere Danimarka’ya ailesinin yanına gitmiş olmasının Yunanistan spor basınında geniş bir ses getirdiği ifade ediliyor. Bu kapsamda Olympiakos futbol takımından kiralık olarak oynayan Emre Mor’un ülkeyi terk ettiğine dair haberlerin sayısı artmıştı.

Farklı Bir Takıma mı Transfer Oluyor?

Emre Mor, Yunanistan’dan ayrılarak ailesinin yanına gelince onun farklı bir takıma transfer olmak amacıyla Yunanistan’ı terk ettiğine dair haberlerde bir artış yaşanmıştı. Özellikle Yunanistan’dan başka bir takıma gitmek için ayrıldığına dair haberleri yalanlayan Emre, geri döneceğini de ifade etmişti.

Yapılan haberler sonrasında bir açıklamada bulunan Emre Mor’da yaşanılan bu sürece dair tepkisini ortaya koymuştu. Dünya olarak zor bir dönemden geçildiğini ifade eden Emre Mor; Yunanistan’a geri döneceğini ve Olympiakos takımının kendi takımı olduğunu da ifade etmişti.