Olympiakos

Emre Mor’un Takımı Olympiakos Fernandes’E Talip

Yetenekli futbolcu Emre Mor’u bünyesinde bulunduran Olympiakos, Aytemiz Alanyaspor takımının yıldız futbolcusu Fernandes’i almayı planlıyor. Ülkemizde liglerin ertelendiği bir dönem yaşanırken; transfer haberlerinin de yakın zamandan bu yana gündeme geldiği biliniyor. Bu kapsamda son zamanların önemli bir gündem maddesi olarak karşımıza Olympiakos takımının transfer haberleri çıkıyor.

Aytemiz Alanyaspor’da oynayan Fernandes’in sezon sonu itibariyle sözleşmesinin biteceği bilinirken; yetenekli oyuncuyla Olympiakos takımının yakından ilgilendiği ifade ediliyor. Yunanistan takımının Fernandes ile ciddi bir şekilde ilgilendiği ifade edilirken; bu oyuncuyu uzun bir süredir de takip ettiği de ifade ediliyor.

Olympiakos Harekete Geçti

Geçtiğimiz sezon başı itibariyle Galatasaray takımından Emre Mor’u da renklerine bağlayan Olympiakos takımının bu sefer de Fernandes’i transfer etmeyi planladığı bildiriliyor. Bu kapsamda Aytemiz Alanyaspor’un formasını giyen yetenekli oyuncu için Yunan takımının kollarını sıvadığı da belirtiliyor.

31 yaşındaki yetenekli oyuncuyu kadrosuna katmayı planlayan Olympiakos’un Şilili futbolcuyu bedelsiz olarak renklerine katmayı planladığı da ifade ediliyor. Toplamda Alanyaspor forması altında 7 gol atan 5 de asisti bulunan yetenekli futbolcunun ise bu transfere nasıl tepki vereceği önemli bir soru olarak karşımıza çıkıyor.