Emre Mor Kadro Dışı Bırakıldı

Emre Mor Kadro Dışı Bırakıldı

Geçtiğimiz sezon itibariyle hayal kırıklıkları yaşayan Emre Mor kadro dışı bırakıldı! Bonservisi hala Celta Vigo takımında yer alan Emre Mor’un takımın kadrosunda yer almadığı ifade edildi. Kadro dışı kalan Mor’un yeni bir takım aradığı da ifade ediliyor. Kadro dışı bırakılan Emre’nin antrenman yapmak üzere Celta Vigo tesislerine gittiği de belirtiliyor!

Sezon öncesinde hazırlık yapmak üzere CeltaVigo tesislerine giden Emre Mor, burada hazırlık çalışması yaptı. Celta Vigo tarafından hazırlık kampına davet edilmeyen Emre Mor, çağrılmamasına rağmen takımın kampına giderek, hazırlıklara katılım gösterdi.

Sonunda Emre Mor Kadro Dışı Bırakıldı

Celta Vigo takımının oyuncusu olan Emre Mor’un takımda kadro dışı bırakıldığı ifade ediliyor. Celta Vigo takımının hazırlık kampına davet edilmeyen genç oyuncunun yine de kampa giderek hazırlık çalışmalarına katılım gösterdiği ifade ediliyor.

Celta Vigo takımıyla 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Emre Mor, geçtiğimiz sezon itibariyle önce Galatasaray takımında ardından da Olympiakos takımında kendisinden beklenileni bir türlü gösteremediği de ifade ediliyor. Öte yandan Emre Mor’un hangi takıma gideceği konusu da yanıtı merak edilen bir soru olarak karşımıza çıkıyor.

Güncel Yazılar