Celta Vigo Emre Mor Konusunda Kararsız

Celta Vigo Emre Mor Konusunda Kararsız

Dortmund takımından yüksek bir bonservis bedeliyle Celta Vigo Emre Mor transferini gerçekleştirmişti. Ancak 13 milyon Euro gibi dev bir bütçeyle transfer edilen Mor, bir türlü kendisinden beklenileni verememişti. Geçen sürenin ardından Celta Vigo Emre Mor’dan kurtulmak için farklı çözümler aramaya başladı.

İlk önce Galatasaray’a kiralanan Emre, burada pek bir varlık gösteremeyince Olympiakos takımına gönderilmiştir. Ancak Yunan takımında da pek bir varlık göstermeyen Mor, Celta Vigo’da istenmeyen adam olmak üzere. Bir an önce Emre Mor’u elden çıkarmak isteyen Celta Vigo bunun için çeşitli girişimlerde bulunuyor.

Celta Vigo Emre Mor Transferi

Celta Vigo bonservisi kendisinde bulunan genç futbolcuyu bir şekilde takımdan göndermenin yollarını arıyor. Öte yandan İspanyol ekibinin Emre Mor’u daha önce Trabzonspor takımına önerdiği de belirtiliyor. Trabzonspor bu teklifi ret ederken, Celta Vigo takımının genç futbolcu konusunda nasıl bir karar alacağı merakla bekleniliyor.

23 yaşındaki Emre Mor Celta Vigo takımından gönderilmek istenen bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda Celta Vigo takımının genç futbolcuyu takımdan göndermek için formüller aradığı da biliniyor.

Emre Mor kariyeri ellerinden kayıp giden çok yetenekli bir futbolcu. Maalesef ailesi ve sosyal yaşantısı bu düşüşte baya büyük bir rol oynadı. Galatasaray’a transferi öncesinde Güvenilir bahis siteleri bu transferin gerçekleşip, gerçekleşmeyeceğine

Güncel Yazılar