Emre Mor Trabzonspor Takımına Önerildi

Emre Mor Trabzonspor Takımına Önerildi

Geçen sezon itibariyle pek bir varlık gösteremeyen Emre Mor Trabzonspor takımına önerildi. Bonservisi Celta Vigo takımında olan Mor, kendisine kulüp bulmakta zorlanıyor. Celta Vigo takımının Dordmund takımından 13 Milyon Euro gibi büyük bir bütçeyle transfer ettiği Emre Mor’dan kurtulmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla kiralık olarak Galatasaray takımına gelen Mor, bir türlü kendisinden beklenileni verememişti. Daha sonra devre arasında Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olan Mor, burada da başarısız oldu. Olympiakos takımında sadece 2 kez forma giyen Mor, tekrar kendi takımına dönecek

Emre Mor Trabzonspor Takımından Red Yedi

Emre Mor’dan kurtulmanın hesabını yapan Celta Vigo onu Trabzonspor takımına önerdi. Ancak Emre Mor Trabzonspor takımından red yedi. İspanyol takımının Trabzonspor takımına sadece 2 milyon Euro bonservis karşılığında Emre Mor’u teklif ettiği biliniyor. Ancak bu teklife borda mavili takımın sıcak bakmadığı da ifade ediliyor.

Daha önce hem Galatasaray hem de Olympiakos takımında kendisinden beklenileni veremeyen Emre Mor en son Karadeniz temsilcisine teklif edildi. Ancak edinilen bilgiye göre Trabzonspor bu teklifi geri çevirdi.

Güncel Yazılar