Emre Mor

Emre Mor Yunanistan’da Kayıp!

Galatasaray’ın büyük umutlarla renklerine bağladığı ancak sonraki süreçte bir türlü verim alamadığı Emre Mor; Yunanistan’da da kayıpları oynuyor. Galatasaray futbol takımından Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olan ünlü oyuncu, burada da bir türlü istenilen verimi sağlayamadığı bildirildi. Özellikle lig maçlarında henüz görev üstlenmeyen ünlü futbolcunun, UEFA maçlarında da görev alamadığı bildiriliyor.

Bir zamanlar Galatasaray’ın büyük umutlar bağladığı futbolcunun Olympakos takımında da istenileni veremediği belirtildi Performansıyla hayal kırıklığına neden olan ünlü oyuncunun; Yunanistan’da da etkili oyunlar ortaya koyamadığı bildiriliyor. Oyuncunun bir an önce eski performansına kavuşması için yoğun bir antrenman çalışmasının yapılması da amaçlanıyor.

Olympiakos UEFA ve Kupa’da İddialı

Hem UEFA’da hem de yerel kupada mücadele eden Olympiakos, ünlü oyuncuyu büyük umutlarla transfer etmişti. Ligin devre arasında Yunanistan ekibine transfer olan futbolcu taraftarlar arasında da heyecana neden olmuştu. Kırmızı beyazlı taraftarlar, Emre Mor’dan bir hayli umutluydu. Ancak yapılan müsabakalar göz önünde bulundurulduğunda, durumun pek de iç açıcı olmadığı görülüyor.

Emre Mor takımının Arsenal ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi Kupası maçının kadrosunda yer almadığı belirtilirken; bu durumun futbolcudaki performans düşünlüğünden kaynaklandığı tahmin ediliyor. Şimdiye kadar takımının lig maçlarında da görev alamayan ünlü futbolcunun sadece yerel kupadaki son maçta sonradan oyuna dahil olduğu biliniyor. Maçın 78. Dakikasında oyuna dahil olan Emre Mor’un oyunda pek bir varlık gösteremediği de söyleniyor.