Emre Mor

Galatasaray’dan Giden Emre Mor Sıfır Çekti!

Galatasaray’dan Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olan Emre Mor; Yunan liginde sıfır çekti. Lig maçlarından bir maç dahi oynayamayan Mor; lig maçlarında 1 dakikalığına dahi görev alamadı. Galatasaray Futbol Takımının teknik direktörü olan Fatih Terim, umut ışığı görmediği futbolcularla yolları ayırırken Emre Mor’da Olympiakos takımına transfer oldu. Transfer olduktan sonra pek bir varlık gösteremeyen ünlü oyuncu; Yunan liginde de hiç görev alamayarak sıfır çekti!

Ocak Ayı itibariyle Galatasaray’dan ayrılan Emre Mor’un takımdan ayrıldıktan sonra pek bir varlık gösteremediği belirtiliyor. Olympiakos takımında sadece 1 maç görev alabilen Mor; UEFA ve Lig maçlarında ise forma şansı bulamadı.

Sadece Yunanistan Kupa Maçında Oynadı

Olympiakos takımının büyük umutlarla transferini gerçekleştirdiği Emre Mor; bir türlü istenileni veremiyor. Fatih Terim’in umut göremediği futbolcular arasında yer alan Emre Mor’un Galatasaray sezon sonunu dahi beklemeden göndermişti. Bu karar sonrasında Emre Mor’u kiralayan Olympiakos takımı, bu sezon lig maçlarından Mor’ görev vermedi.

Henüz 22 yaşındaki futbolcunun kiralandığı süreden bu yana takımının çıktığı 5 lig maçında da görev alamaması ve UEFA maçlarında da görev alamıyor olması; söylentilere neden oldu. Bu süre içerisinde Mor sadece kupa maçında 47 dakika süreyle oyunda kalabildi.