Emre Mor

Emre Mor da Çalışmalarına Evden Devam Ediyor!

Dünyada ve ülkemizde baş gösteren Koronavüris salgını sonra hem ülkemizde hem de dünyanın pek çok ülkesinde liglere ara verildiği biliniyor.  Bu kapsamda pek çok futbol takımının da oyuncularına ev izni verdikleri de biliniyor. Futbolcular bu izin döneminde lige hazır kalabilmek için evlerinde birtakım çalışmalar yapıyor. Emre Mor da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak; evinden yaptığı hazırlık çalışmalarını takipçileriyle paylaştı.

Galatasaray’a büyük umutlarla geçen Emre Mor’da sarı kırmızılı takım yeteri kadar performans alamayınca Emre Mor’u Yunanistan takımı olan Olympiakos takımına kiralamıştı. İspanya takımı Celta Vigo’dan Galatasaray takımına gelen oradan da Olympiakos takımına transfer olan Emre Mor; hazırlık çalışmalarını kişisel sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Bireysel Olarak Çalışıyor

Corona virüs nedeniyle çalışmalarına evinden devam eden Emre Mor; ev antrenmanı görüntülerini takipçileriyle paylaşıyor. Evde idman yapan Mor; Yunanistan’da yeniden bir yükseliş grafiği yakalamayı hedefliyor.

22 yaşında olan yetenekli futbolcu; evinden çıkmadığı için çalışmalarını bireysel olarak evinde yapıyor. Şimdiye kadar Yunanistan liginde oynayamayan ve sadece kupa maçında forma giyebilen Mor; liglerin açılışına hazır olmayı istiyor.