Emre Mor itirafı

Fatih Terim’den Emre Mor İtirafı

Galatasaray takımının tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim; Emre Mor itirafı hakkında önemli bir itirafta bulundu. Henüz idmanlara çıkamayan Fatih Terim’in futbolcularının çalışmalarını da yakından takip ettiği biliniyor. Bu kapsamda tecrübeli teknik adam geçtiğimiz dönemlere dair önemli açıklamalarda bulundu.

Sosyal mesafeli bir şekilde yapılan antrenmanlara çıkamasa da takımının başında bulunan Fatih Terim daha önceden transferi gerçekleştirilen futbolculara dair önemli itiraflarda bulundu. Özellikle Babel ve Emre Mor hakkında önemli açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, gelecek sezona dair de önemli açıklamalarda bulundu.

Emre Mor İtirafı: Ekibimin Sözlerini Dinlemeliydim

Yeteneklerinden dolayı Babel ve Emre Mor’u transfer edilmesine katkı sunduğunu ifade eden Terim, bu konudaki olumsuzlukları da üstlendi. Emre Mor itirafı hakkında yanıldığını ifade eden Terim, ekibinden gelen uyarılara bundan sonra dikkat edeceğinin de altını çizdi.

Gelecek sezon ile ilgili de görüşlerini paylaşan Terim, gelecek sezonda bütçede bir indirime gidileceğini de sözlerine ekledi. Emre Mor’un transferine de değinen tecrübeli teknik adam, bundan sonra kendi ekibinin söylediklerine çok daha fazla bir şekilde dikkat edeceğini sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar