Olympiakos oyuncusu Emre Mor

Olympiakos Oyuncusu Emre Mor Mutlu!

Olympiakos Oyuncusu Emre Mor Mutlu!

Danimarka’da yıldızı parladıktan sonra Celta Vigo formasını giyen Emre Mor, sosyal medya hesabını etkili bir şekilde kullanan futbolcular arasında yer alıyor. Olympiakos oyuncusu Emre Mor, kişisel sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

İspanya takımları arasında yer alan Celta Vigo takımından Galatasaray’a büyük umutlarla gelen genç oyuncu, korona virüs sürecinde sıklıkla sosyal medya hesabıyla gündeme geliyor. Bu kapsamda kiralık olarak Olympiakos takımında forma giyen genç oyuncunun keyfinin yerinde olduğu belirtiliyor.

Olympiakos Oyuncusu Emre Mor Paylaştı

Bonservisi Celto Vigo takımında bulunan Olympiakos Oyuncusu Emre Mor, sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanıyor. Bu kapsamda en son paylaşımında oldukça keyifli olduğu görülen yetenekli oyuncunun halinden de memnun olduğu ifade ediliyor. Havuzda güneşlenirkenki halini sosyal medyada paylaşan Mor; kısa sürede ilgi odağı olmayı da başardı.

Emre Mor, Olympiakos takımında sadece 2 kupa maçında forma giymişti. Genç futbolcunun sahada sadece 42 dakika kalabildiği de biliniyor. Futbolcunun Celta Vigo takımıyla 2 yıllık daha mukavelesinin bulunduğu da biliniyor.

Güncel Yazılar