Olympiakos oyuncusu Emre Mor

Olympiakos Oyuncusu Emre Mor Çalışıyor!

Olympiakos Oyuncusu Emre Mor Çalışıyor!

Geçtiğimiz sezon adından sıklıkla söz ettiren Olympiakos oyuncusu Emre Mor, çalışmalarına evinde son surat devam ediyor. İspanya’nın Celta Vigo takımından Galatasaray takımına büyük umutlarla transferi gerçekleştirilen, genç oyuncu beklenileni verememişti. Bu durum Emre Mor’un sarı kırmızılı takımdan gönderilmesine neden olmuştu.

Geçtiğimiz sezon devre arası itibariyle olaylı bir şekilde Yunanistan’ın Olympiakos takımına transferi yapılan Emre Mor, korona virüs sürecinde Yunanistan’dan ayrılmıştı. Bu dönemde Danimarka’da ailesinin yanında bulunan Emre, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda antrenman görüntülerini kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Emre, antrenmanlarına ara vermeden devam ediyor.

 Olympiakos oyuncusu Emre Mor

Olympiakos Oyuncusu Emre Mor Görüntü Paylaştı

Bireysel çalışmalarına evinden devam eden Olympiakos Oyuncusu Emre Mor, kendisine verilen antrenman programını eksiksiz bir şekilde uyguluyor. Bu kapsamda evinin bahçesinde antrenmanlarına devam eden Mor, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı antrenman çalışmasının görüntülerini paylaştı.  Bu sezon itibariyle Olympiakos takımında da yeteri derecede verim ortaya koyamayan futbolcu, liglerin başlamasını sabırsızlıkla bekliyor!

Celta Vito takımından oldukça yüksek bir bedelle Galatasaray takımına transferi gerçekleştirilen Emre Mor, Galatasaray takımında bir türlü göze girmemişti.  Bunun neticesinde Yunanistan’ın Olympiakos takımına kiralanan yetenekli oyuncu, bu takımda da fazla forma giyme şansı bulamamıştı. Korona virüs sürecinde ailesinin yanına Danirmarka’ya giden genç futbolcu, ailesinin yanında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son zamanlarda yaptığı açıklamalarda Olympiakos takımında mutlu olduğunu ifade eden Mor, transfer haberlerini de yalanlamıştı.