Emre Mor Olympikos

Olympiakos Emre Mor’dan Umutlu

Yunanistan’nın Olympiakos takımına transfer ola Emre Mor Olympikos takımında yeninden ilk günlerine dönmenin hayalini kuruyor. Bonservisi İspanya takımı Celta Vigo’da bulunan Mor; Olympiakos takımda adından söz ettirmek istiyor. Galatasaray’ın Yunan takımına kiraladığı genç oyuncu için Yunan medyası olumlu açıklamalara yer veriyor.

Ocak ayı itibariyle Yunanistan’a giden yetenekli oyuncu, son dönemlerde futbolunda bir düşüklük yaşıyor. Olympiakos takımında yeninde eski günlerine dönmeyi planlayan Mor; antrenmanlardaki hırsıyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor.

Yunan Medyası Emre Mor’a Güveniyor

Antrenmanlarında yüksek bir performans sergilemek için yoğun çaba gösteren Emre Mor Olympiakos takımıyla yeniden bir çıkış yakalamanın hesabını yapıyor. Hırslı yapısı hem teknik ekibi hem de Yunan medyasını etkileyen genç yetenek, Liglerin başlamasıyla birlikte kendisini göstereceğe benziyor.

Yunan takımının teknik direktörü olan Pedro Martins’in gözüne girmeyi hedefleyen Emre Mor’un bunun için yoğun bir şekilde çalıştığı da biliniyor. Bununla birlikte son dönemlerdeki yoğun çalışmalarından etkilenen Yunan medyasında da Mor’a dair olumlu açıklamaların yayınlanmasına neden oluyor.