Olympiakos

Olympiakos Forması Giyen Emre Mor 2020

Kendisine yeni Messi denilmesini istemediğini ifade eden Emre Mor, Olympiakos kariyerli alakalı samimi itiraflarda bulundu. İnsanların kendisini fazlasıyla abarttıklarını belirten yetenekli futbolcu, korona virüs sürecine dair açıklamalarda da bulundu. Danirmarka’da ailesiyle birlikte olduğunu ifade eden yıldız futbolcu, daha akıllı olması gerektiğini sözlerine ekledi.

Olympiakos
Olympiakos

Olympiakos Taraftarı Beni Çok Abarttı

İnsanların kendisini fazlasıyla abarttığını ifade eden Olympiakos oyuncusu, insanların kendisini fazla abartmaların istedim, dedi. Birisinin kendisi Messi olarak çağırmasını istemediğini sözlerine ekleyen yıldız futbolcu, Olympiakos’ta oynamaya devam ettiğinin de altını çizdi. Şimdiye kadar yaşadıklarına dair samimi açıklamalarda bulanan Emre Mor; Celta Vigo’dan en pahalı futbolcu olarak ayrıldığını da sözlerine ekledi.

Emre Mor’dan Samimi İtiraf

Kendisinin Danimarka ile ayrılırken birtakım zorluklar yaşadığını ifade eden Mor, Danimarka’daki antrenörlerin çok daha yapıcı olduklarını belirtti. Gençlik hatalarını yinelediğini ifade eden Emre Mor, daha akıllı davranmalıydım, şeklinde bir açıklama yaptı. Sinirli bir yapısı bulunduğunu söyleyen genç yetenek, bu sorundan kurtulması gerektiğini de ifade etti.

Emre Mordan Samimi İtiraflar
Emre Mordan Samimi İtiraflar