Olympikakos oyuncusu Emre Mor

Olympiakos Oyuncusu Emre Mor Açıkladı

Bir dönem Galatasaray futbol takımında forma giyen Olympikakos oyuncusu Emre Mor, önemli açıklamalarda bulundu. Kendisi üzerinden baskı kurulduğunu iddia eden Mor; kendisinin de birtakım hatalar yaptığını ifade etti.

İspanya Ligi takımları arasında yer alan Celta Vigo takımında bonservisi bulunan yetenekli oyuncu, yaşadığı deneyimi samimi bir şekilde aktardı. Ülkesindeki Vieplay Sport Live adlı programa açıklama yapan Mor, genç yaşına rağmen üzerine fazla gelindiğinden dert yandı.

 Danimarka’daki hocaların daha eğitici olmasına rağmen Celta Vigo’daki hocaların çok sert olduklarını ifade eden Mor, bunun kendisi için sorun olduğunu dile getirdi. İdmanlara geç kalmakla hata ettiğini ifade eden Emre Mor, bu konuyu aşmak için elinden geleni yaptığını da sözlerine ekledi.

Olympiakos Takımında Kalıp Kalmayacağımı Bilmiyorum

Bonservisinin Celta Vigo takımında olduğunu belirten Olympikakos oyuncusu Emre Mor, takımda kalıp kalmayacağını bilmediğini ifade etti. Yanlış anlaşıldığından dert yanan yetenekli oyuncu, kendisini geliştirmek için elinden geleni yaptığını da sözlerine ekledi.

Bu sezonun herkes için garip bir yıl olduğunun altını çizen genç futbolcu, futbola en iyi bir şekilde dönmeyi istediğini de ifade etti. Henüz hiç kimseyle bir görüşmesinin olmadığını ifade eden yetenekli oyuncu, formda kalmak için etkili bir şekilde çalıştığını da sözlerine ekledi.