yıldız futbolcu Emre Mor

Yıldız Futbolcu Emre Mor Evinden Konuştu

Bonservisi Celta Vigo takımından bulunan yıldız futbolcu Emre Mor, Danimarka’daki evinde konuştu. Evinden katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan yıldız futbolcu, Yunanistan’daki geleceğine dair de açıklamalarda bulundu. Karantina sürecine dair de bilgi veren Mor, bu süreci ailesinin yanında geçirdiğinin de altını çizdi.

Evindeki canlı yayında içini döken Emre Mor; Yunanistan’daki liglerin iptal edilmesi neticesinde Danimarka’ya döndüğünü açıkladı. Futbol kariyerine dair ayrıntılı bir açıklamada bulunan Emre Mor, kendisinin de bazı hataları yaptığını itiraf etmiş oldu. Hatalarını kabul eden yıldız futbolcu, sinirli bir yapıya sahip olduğunun da altını çizdi. Bu sorunun üstesinden gelmek için çalıştığını söyleyen Mor, insanların üzerine çok geldiğinden de dert yandı.

Gettodan Gelip Meşhur Oldum!

Kendisinin tam anlamıyla gettodan gelerek, meşhur olduğunu ifade eden Emre Mor, bu durumun kolay bir şey olmadığını da sözlerine ekledi. İlk önce Nordsjaelland takımına futbol oynadığını ifade eden yetenekli oyuncu, sonrasında Borussia Dortmund’da devam ettiğini belirtti. En son Celta Vigo takımında kaldığını ifade eden Mor, buradan da Galatasaray’a transfer olduğunu belirtti.

Galatasaray takımından ayrılmak zorunda kaldığını ifade eden yıldız futbolcu Emre Mor, şimdi Yunanistan takımı Olympiakos takımında forma giydiğini belirtti. Ünlü olmanın beraberinde bazı zorlukları da getirdiğini söyleyen Emre, bu duruma alışmanın da zor olduğunu söyledi.