Emre Mor Celta Vigo Takımına Dönüyor!

Emre Mor Celta Vigo Takımına Dönüyor!

Emre Mor Celta Vigo Takımına Dönüyor!

Sezon başı itibariyle kiralık olarak Galatasaray takımına gelen Emre Mor, sarı kırmızılı takımda pek bir varlık gösterememişti. Bunun üzerine Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olan Mor, burada da pek bir varlık gösteremedi. Bu durum Emre Mor Celta Vigo takımına geri dönüyor haberlerinin sayısının artmasına neden oldu.

Henüz 22 yaşındaki genç futbolcu bir türlü kendisinden istenilen performansı ortaya koyamıyor. Bu durum yetenekli oyuncunun sıklıkla takım değiştirmesine de sebep oluyor. En son Olympiakos takımına kiralık olarak giden Mor, burada da kendisinden beklenileni veremedi.

Emre Mor Celta Vigo Oyuncusu

Bonservisi hala Celta Vigo takımında bulunan Emre Mor, bundan dolayı takımına dönecek gibi. Özellikle transfer olduğu takılmada pek bir varlık gösterememesi Emre Mor Celta Vigo takımına tekrar geri dönecek tarzı haberlerin de sayısını arttırıyor. Bu kapsamda genç oyuncunun Olympiakos takımında pek bir varlık göstermemesi, Yunan temsilcisinin onunla sözleşme imzalamayacağı sonucunu çıkartıyor.

Geçtiğimiz sezon başı itibariyle İspanya takımı Celta Vigo’dan Galatasaray takımına kiralanan Emre Mor, sarı kırmızılı takımda uyum sorunu yaşamıştı. Sonrasında Galatasaray takımından Olypiakos takımına transfer olan Mor, henüz burada da pek bir varlık gösterebilmiş değil!

Güncel Yazılar