Emre Mor 22 yaşında

Emre Mor 22 Yaşında Tutunamıyor!

Genç yaşta ünlü olmayı başaran Emre Mor 22 yaşında olmasına rağmen çok sayıda farklı önemli takımda forma giymeyi başarmıştı. Ancak özellikle disiplinsiz hareketleri nedeniyle sorunlar yaşayan Mor, bundan dolayı hiçbir takımda tutunmayı da başaramıyor. Aslen Danimarka doğumlu olan Emre Mor, bu ülkeden önce Almanya’ya ardından İspanya’ya gitmişti.

İspanya liginin etkili takımları arasında yer alan Celta Vigo’ya transfer olan Emre Mor, bu takımdan büyük umutlarla Galatasaray takımına gelmişti. Galatasaray takımında pek bir varlık göstermeyen Mor, kısa süre içerisinde kiralık olarak Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olmuştu.

Emre Mor 22 Yaşında Ama Yorgun

Borussia Dortmund takımından Celta Vigo Takımına transfer olan Emre Mor 22 yaşında yüksek bonservis bedellerine ulaşmayı başarmıştı. Kısa süre içerisinde çok sayıda farklı takımının yakından takip ettiği geç futbolcu, sonrasında yaşadığı olumsuzluklarla sıklıkla gündeme gelmeye başladı.

Yunanistan’ın Olympiakos takımında da bir türlü varlık gösteremeyen genç futbolcu, bu sezon sonunda yeniden İspanya’nın yolunu tutacak gibi. Diğer yandan İspanyol takımı Celta Vigo futbol takımından da genç oyuncu için olumsuz açıklamalar birbiri ardında  gelmeye başlıyor!

Güncel Yazılar