Emre Mor Olympiakos

Emre Mor Olympiakos Takımından Ayrılıyor

Genç yaşta popüler olan futbolcular arasında yer almayı başaran Emre Mor Olympiakos takımından ayrılacak mı? Öncelikle geçtiğimiz sezon başında Galatasaray takımının transfer ettiği yetenekli oyuncu, bir türlü istenileni verememiştir. Daha sonra Yunanistan takımı Olympiakos’a transfer olan Mor, burada da pek bir varlık gösterebilmiş değil!

Bonservisi İspanyol takımı Celta Vigo futbol takımında bulunan Emre, Yunanistan’da pek bir varlık gösteremediği için Celta Vigo takımına geri dönecek gibi. Özellikle futbol haricinde farklı konularla gündeme gelen genç futbolcu, bu yüzden bir türlü kendisinden beklenilen futbolu da yansıtamıyor.

Emre Mor Olympiakos Takımında Kalmayacak!

Kendisinden beklenilen oyunu bir türlü veremeyen Emre Mor Olimpiakos takımından ayrılarak kendi takımına geri dönecek. 22 yaşındaki futbolcu hem ülkemizde hem de Yunanistan’da kendisinden beklenilen oyunu ortaya koyamadığı için Celta Vigo takımına geri dönecek.

Toplamda 4 milyon Euro gibi bir satın alma bedeli bulunan Emre Mor için Yunan takımı Olimpiakos’un bir teklifte bulunmayacağı ifade ediliyor. Durum böyle olunca genç oyuncunun İspanya takımı olan Celta Vigo takımına geri döneceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Güncel Yazılar