Emre Mor Celta Vigo

Emre Mor Celta Vigo Takımının Gündeminde

Emre Mor Celta Vigo Takımının Gündeminde

Halen bonservisi İspanyol takımı Celta Vigo’da bulunan Emre Mor, İspanya’daki gazete haberlerinde yer almaya başladı. Emre Mor Celta Vigo takımının en pahalı futbolcuları arasında yer alıyor. Yapılan yorumlara göre Mor’un takıma maliyeti 12 milyondan fazla! Bundan dolayı takımın teknik direktörü de eleştirilerin hedefinde!

Geçtiğimiz sezon başında İspanyol takımından kiralanarak Galatasaray takımına gelen genç futbolcu, bir Türlü istenileni verememişti. Bunun üzerine yetenekli oyuncu Yunanistan’ın Olympiakos takımına gönderilmişti. Olypiakos takımında da pek bir varlık göstermeyen Mor, eleştirilerin hedefinde yer almaya devam ediyor.

Emre Mor Celta Vigo Takımında Haber Oldu!

Bir İspanyol gazetesinin haberine göre Emre Mor Celta Vigo takımında haber oldu. Özellikle takıma yüksek bir fiyat üzerinden gelmesi üzerine eleştirilerin yoğunlaştığı ifade ediliyor. Bu kapsamda futbol takımının diğer oyuncularıyla da kıyaslamaların yapıldığı ifade ediliyor.

Öte yandan genç futbolcu son günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olduğu biliniyor.  Bu kapsamda yetenekli oyuncuya çok sayıda önemli eleştirilerin de geldiği biliniyor. Geçtiğimiz günlerde bir öz eleştiri yapan genç oyuncu, bu süreçte çok sayıda hata yaptığını ancak bundan sonra bu hataları yinelemeyeceğini ifade ettiği de biliniyor.

Güncel Yazılar