Eski Galatasaraylı Emre Mor Gücünü Gösteriyor!

Eski Galatasaraylı Emre Mor Gücünü Gösteriyor!

Galatasaray takımına büyük ümitlerle transfer olan ancak bir türlü istenileni veremeyen Emre Mor, sosyal medya hesabından bir görüntü daha paylaştı. Eski Galatasaraylı Emre Mor, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla adeta güç gösterisinde bulundu.

Sosyal medyada sıklıkla gündemde kalmaya devam eden Emre Mor en son paylaşımında yine gündem olmayı başardı. Olympiakos takımında kiralık bir şekilde kariyerine devam eden Emre Mor, en son paylaşımını yine havuz kenarında yaptı. Bu paylaşımda arkadaşını havuza atan genç futbolcu adeta gövde gösterisi yaptı.

Eski Galatasaraylı Emre Mor Havuz Başında

Sosyal medya hesabında etkili bir şekilde var olmaya devam eden eski Galatasaraylı Emre Mor, sıklıkla gündeme gelmeye davam ediyor. En son paylaşımı oldukça fazla bir şekilde konuşulan genç yetenek, havuz başında arkadaşını havuza atıyor. Galatasaray takımından gittikten sonra da bir türlü kendisinden beklenileni veremeyen Emre Mor; sosyal medya hesabıyla gündemde kalıyor.

1997 yılı doğumlu olan Emre Mor, Danimarka ülkesinde yetişmiş olsa da Türk kökenli bir milli futbolcudur. Özellikle Messi ile benzerliği sıklıkla ön plana çıkartılan genç futbolcu, önce Almanya sonra İspanya sonra da Türkiye liglerinde oynadı. En son Olympiakos takımına transfer olan genç yetenek, burada da henüz pek bir varlık göstermiş değil!

Güncel Yazılar