Emre Mor Olympiaskos

İspanyol As Gazetesi: Emre Hiç Oynamadı

Sezon başı itibariyle Galatasaray Futbol takımına büyük umutlarla transfer edilen Emre Mor Galatasaray takımında tutunamadı. Ardından Olypiakos takımına transfer olan Emre Mor’un bu takımda da tutunamadığı yorumu İspanyol As gazetesinde yer aldı. Türkiye’de iken bir türlü Fatih Terim’in gözüne girmeyi başaramayan Emre Mor Olympiaskos takımında da pek bir varlık gösterememesi; As gazetesinde haber oldu.

6 aylık süreyle Olympiakos takımına kiralanmış olan Emre Mor’un bu takımda da pek bir maça çıkmaması, İspanyol medyasında yer aldı. Yaklaşık 1.5 Milyon Euro kadar bir piyasa değeri bulunan yetenekli oyuncunun son performansı İspanya gazetesi As da geniş yer aldı.

Emre Mor İspanya Medyasında

İspanyol As Gazetesinde yer alan haberin içeriğine göre Emre Mor’un bir türlü ondan beklenileni ortaya koyamadığı ifade edildi. Şimdiye kadar Emre Mor Olypiakos takımında sadece kupa maçında oynarken hem ligde hem UEFA kupa maçlarında yer almadı. Toplamda sadece 46 dakika kadar sahada kalabilen Mor; bu performansıyla geçerli not alamadı.

Böyle giderse Mor’un Celta Vigo takımına geri döneceği ifade edilirken; Celta Vigo takımının iste öncelikli olarak Mor’u satabilmek istediği belirtildi. İspanya takımının böyle giderse yetenekli oyuncudan kendisine yeni bir takım bulmasını isteyeceği bilgisine ulaşıldı. Aksi takdire futbolcunun sözleşmesinin tek taraflı bir şekilde fesh edileceği bilgisine de ulaşıldı.