Emre Mor Sosyal Medya Hesabından Paylaşım Yaptı!

Emre Mor Sosyal Medya Hesabından Paylaşım Yaptı!

Geçtiğimiz sezon itibariyle Galatasaray takımına büyük umutlarla gelen Emre Mor, hayal kırıklığı oluşturarak takımdan gönderilmişti. Bu kapsamda yetenekli oyuncunun Yunanistan’ın Olympiakos takımına transfer olduğu biliniyor. Şimdilerde Emre Mor sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Daha önce evinin bahçesindeki havuzdaki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Emre Mor, bu paylaşımıyla geniş ses getirmişti. Devam eden süreçte evdeki bireysel antrenmanlarını da sosyal medya hesabından paylaşan genç yetenek, epey de beğeni toplamıştı.

Emre Mor Sosyal Medya Hesabından Paylaşıma Devam Ediyor

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımlarına devam eden Emre Mor; futboldan uzak gibi! Yıldız futbolcu en son güzel havada sokakta koşu yaparkenki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Emre Mor Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor.

Kişisel sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlara devam eden 23 yaşındaki genç oyuncu; deniz kenarında yaptığı yürüyüşü de sosyal medya hesabından yayınladı. Oldukça keyifli olduğu gözlenen yetenekli oyuncunun; araba kullanırken ki görüntülerini de kişisel medya hesabından yayınladığı biliniyor.

Güncel Yazılar