Emre Mor Hatalarından Pişman

Olympiaskoslu Emre Mor Hatalarından Pişman

Galatasaray takımına Celta Vigo takımından kiralık olarak transfer olan Emre Mor çok hata yaptığını ifade ederek; hatalarından çok pişman olduğunu sözlerine ekledi. Olympiaskoslu Emre Mor; hatalarım oldu ve bu hataları yapmış olmaktan çok pişmanın diyerek; önemli bir itirafta da bulundu.

Yunanistan’ın Olympiakos takımının oyuncusu olan Emre, gündeme dair önemli açıklamalara yer verdi. Yaptığı açıklamada özellikle geçmiş dönemde hatalar yaptığını ifade eden Mor; kendisine öz eleştiri yapmayı da ihmal etmedi. Çok daha akıllı davranmak zorunda olduğunun altını çizen yetenekli futbolcu, artık akıllandığını da sözlerine ekledi.

Olympiaskoslu Emre Mor; Düşünlerini Aktardı

Korona virüs sürecine dair düşüncelerini de aktaran Olympiaskoslu Emre Mor; karantina döneminin zorlu bir süreç olduğunun da altını çizdi. Kendisine dair öz eleştiri yapmaktan da geri durmayan genç oyuncu; bundan sonra hatalarını telafi etmek için mücadele edeceğinin de altını çizdi.

Kısa bir süre içerisinde ünlü olmanın kendisine çok ağır geldiğini ifade eden genç oyuncu, hem Celta Vigo hem de Galatasaray takımındayken hatalar yaptığını da ifade etti. Artık daha dikkatli davranacağını ifade eden yetenekli oyuncu, Yunan ekibinde olmaktan da mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar