Futbolcu Emre Mor Yoğun Çalışıyor!

Futbolcu Emre Mor Yoğun Çalışıyor!

Futbolcu Emre Mor Yoğun Çalışıyor!

Bonservisi Celta Vigo takımında bulunan yetenekli futbolcu Emre Mor yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz sezon başında çok büyük umutlarla Galatasaray takımına transferi gerçekleştirilen Emre Mor’un sarı kırmızılı takımda pek bir varlık göstermediği ifade ediliyor. Bu olay sonrasında Emre Mor, Yunanistan takımı olan Olimpiakos takımına transfer olmuştu.

Olimpiakos takımında da pek bir varlık gösteremeyen Emre Mor, yarım sezon boyunca sadece 2 maçta forma giymişti. Yaşanılan korona virüsü sürecinde Yunanistan’dan habersiz bir şekilde ayrıldığı iddia edilen Emre, bu dönemi Danimarka’da ailesinin yanında geçirmişti.

Olimpiakos’lu Futbolcu Emre Mor Çalışıyor

Lig maçlarına hazır olabilmek için sürekli antrenman yapan yetenekli futbolcu Emre Mor, boş vakitlerinde sosyal medyadan paylaşım yapmaktan da geri durmuyor. En evinin bahçesinden paylaşımlarda bulunan Emre, havuz sefasını takipçilerine duyurmuştu. Bununla birlikte zaman zaman farklı haberlerle de gündeme gelen Mor, yoğun bir tempoda çalışmayı da sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde geçmişte yaşadıklarına dair önemli itiraflarda bulunan Olimpiakos takımının oyuncusu olan Emre, artık kendisini futbola adayacağını ifade etmişti. Öte yandan Mor, geçtiğimiz günlerde İspanya basınında da geniş bir haber konusu olmuştu!