Emre Mor sosyal medya

Emre Mor Sosyal Medya Paylaşımlarına Devam Ediyor

Geçtiğimiz futbol sezonunun başı itibariyle La Liga ekipleri arasında yer alan Celta Vigo takımında forma giyen Emre Mor sosyal medya paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor! Yaptığı paylaşımlarla ilgi odağı olmayı başaran yetenekli futbolcu, son derece iddialı pozlarla sosyal medyada ilgi odağı olmayı da başarıyor.

Sezon başında Celta Vigo Takımından oldukça yüksek bir bedelle Galatasaray takımına kiralık olarak gelen Genç oyuncu, kısa bir süre sonra sarı kırmızılı takımdan da ayrılmıştı. Galatasaray takımından Yunanistan takımı Olympiakos takımına transfer olan Emre, korona virüs sürecini evinde geçirmişti.

Emre Mor Sosyal Medya Yıldızı Gibi!

Yapmış olduğu paylaşımlarla sosyal medyada ilgi odağı olmayı başaran Mor, en son havuz keyfini takipçileriyle paylaştı. Emre Mor sosyal medya yıldızı gibi davranarak, paylaşımlarını yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda sosyal medya hesabından birbirinden farklı görüntülerini de paylaşmayı ihmal etmiyor.

Geçtiğimiz günlerde havuz başındaki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Emre Mor’un takımı Olympiakos’ta sadece iki maçta forma giydiği de biliniyor. Onun sosyal medyadaki performansını yeşil sahalara ne zaman aktaracağı sorusu ise yanıtı merakla beklenen bir soru olarak karşımıza çıkıyor!